این روزها اینستاگرام به یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در بین ایرانیان تبدیل شده است. افرادی که دارای کسب و کار خاصی هستند و به دنبال فروش از طریق فضای مجازی‌اند، با داشتن یک پیج در اینستاگرام به راحتی می‌توانند لوازم خود را به فروش برسانند.

 

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، اینستاگرام به یکی از بهترین منابع درآمد مردم تبدیل شده است به صورتی که اینستاگرام ماهانه 800 میلیون کاربر از سراسر دنیا دارد. به سبب همین امر بسیاری از ادمین‌های پیج‌های اینستاگرامی به دنبال خرید فالوور اینستاگرام هستند.

همان طور که می‌دانید اینستاگرام در ایران به قدری محبوب شد که به راحتی جای فیسبوک را گرفت و به اولین شبکه اجتماعی در نزد مردم ایران تبدیل شد. کسب درآمد از طریق اینستاگرام به وسیله پیج‌هایی با موضوعات متفرقه و یا از طریق فروش اجناس و یا خدمات انجام می‌گیرد. در مورد اول ادمین پیج با تولید محتوای یونیک و کاربر پسند، فالوور جذب پیج خود می‌کند. مورد دوم نیز افراد با معرفی کالاها و یا خدمات می‌توانند فالوورها را جذب پیج خود کنند. جذب فالوور به خودی خود کار سختی است و شاید ماه‌ها طول بکشد تا پیج به حدی از تعداد فالوور برسد که فروش خوبی را برای صاحبان کسب و کارها به وجود آورد.


خرید طرح لایه باز اینستاگرام ,فالوور ,طریق ,فالوور اینستاگرام ,خرید فالوور ,خرید فالوور اینستاگرام منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدرسه ی شاد جدیدترین موزیک ها کوچه باغ ِ آرام یادگیری زبان انگلیسی trangthuy0066 وکیل ، وکالت ، مشاوره حقوقی در مشهد SarzaminDownload اسنپ سازگار,تپسی سازگار,ماکسیم سازگار,الوپیک سازگار,نرم افزارکامپیوتر کیوکوشین کاراته جایزان داستانی کوتاه درمورد تغییر جامعه توسط افراد سروش نسخه پایین جواب سوال صحفه 41نگارش دوم ابتدایی يک فرد موجب تغيير جامعه متن عربی کاشت درخت آغاز زمان حذف اضافه دانشجویان دانشگاه آزاد از ۲۷ بهمن ماه معنی چو خواهی که نامت نماندنهان مکن نام نیک بزرگان نهان شعرگردانی عشق شوری درنهادمانهاد دانلود اهنگ کامل عرق کشمش پکرم کرده انشا عینی ذهنی بهار